01.10.19. В КУП НАНУ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З НАГОДИ 35-РІЧЧЯ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЮВІЛЕЮ Ю.Л.БОШИЦЬКОГО

26 Вересня, 2019

Свій ювілей святкує сьогодні  ректор Київського університету права Юрій Ладиславович Бошицький. Його цілеспрямована, самовіддана праця, наполегливість, виваженість і мудрість, державне мислення, висока особиста культура й увага до кожного члена колективу, глибока повага до традицій і прагнення сміливо відповідати на виклики часу стали запорукою досягнень унікального закладу вищої юридичної освіти України — Київського університету права НАН України.  Власним прикладом  ректор КУП НАНУ надихає студентську молодь на визначення амбітних цілей і наполегливість у їх досягненні.  Ю.Л.Бошицький  є взірцем для зростаючих поколінь юристів України, ключовою фігурою освітнього та наукового життя не лише нашої держави, але й далеко за її межами.

Запрошуються усі бажаючі!

Прес-центр КУП НАНУ