Послуги наукової бібліотеки КУП НАНУ

На період дистанційного навчання бібліотека розширює послуги, якими ви можете скористатися дистанційно.

У приміщенні бібліотеки в період дистанційного навчання ви можете звернутися із запитом до бібліотекарів, взяти книги у користування додому та повернути видання до фонду. Ми надамо відповіді на усі ваші питання стосовно роботи Бібліотеки, її послуг та сервісів, інформаційних ресурсів.

Запитай бібліотекаря

Звертайтеся до бібліотекарів КУП НАНУ зі своїми запитаннями у зручний для вас спосіб:

Видача документів

Отримати книги та інші документи з фонду Бібліотеки в період дистанційного навчання можуть студенти та працівники КУП НАНУ щоденно з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 16-ї год.

Додому не видаються

• рідкісні та цінні документи;
  • документи, що є в бібліотеці в одному примірнику

Книги поштою

Студенти, викладачі та співробітники Київського університету права НАН України, які є зареєстрованими користувачами бібліотеки та проживають за межами міста Києва, можуть замовити та отримати книжки із фондів бібліотеки «Новою поштою» або «Укрпоштою».

• послуга діє під час дистанційного навчання;
  • одночасно можна замовити не більше 5 примірників;
  • усі поштові витрати здійснюються за рахунок замовника;
  • користувачам, які мають заборгованість у бібліотеці, послуга не надається.

Як скористатися

Щоб отримати книги з фонду бібліотеки поштою:

• оформіть електронне замовлення через е-пошту за адресою mailto:yaroshevskaya@kup.edu.ua
  • заберіть замовлення на пошті та надішліть підтвердження про отримання книг на адресу yaroshevskaya@kup.edu.ua

Повернення видань

Усі книги та інші документи з фонду бібліотеки ви можете повернути будь-яким зручним для вас способом: «Новою поштою»: Київ, поштове відділення №206, пл. Святошинська, 1 (Контактна особа: 067-696-62-14 – Ярошевська Тетяна Юріївна); «Укрпоштою» на адресу: Київський університет права НАН України, Наукова бібліотека, Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а, або принести до бібліотеки (Усі поштові витрати здійснюються за рахунок відправника).

Доступ до інформаційних ресурсів

Електронний каталог бібліотеки

В електронному каталозі представлені документи, які є в друкованому фонді бібліотеки. Ви можете їх замовити на е-пошті та забрати замовлені видання у бібліотеці. Також за описами електронного каталогу можна самостійно підготувати списки джерел до своїх наукових (магістерських, курсових) робіт чи списки рекомендованої літератури до освітніх програм.

Доступ до «локальних» матеріалів в Електронній бібліотеці студента-правника

Студенти та працівники КУП НАНУ можуть отримати доступ до матеріалів, доступних тільки в локальній мережі бібліотеки університету. Для цього потрібно зробити замовлення через е-пошту або прийти в бібліотеку з USB-накопичувачем, на який будуть скопійовані потрібні матеріали.

Освітні ресурси відкритого доступу

Ресурси у відкритому доступі, якими можна вільно користуватися, представлені на веб-сайті КУП НАНУ в розділі Навчальні матеріали студентам та аспірантам КУП НАНУ, підрозділі Бібліотека КУП НАНУ

Інформаційні довідки

Довідки щодо наявності конкретного видання в Бібліотеці КУП НАНУ та інших бібліотеках України і світу

Якщо ви не знаєте, в якій бібліотеці України та світу є потрібне вам видання, то надсилайте свій запит е-поштою yaroshevskaya@kup.edu.uamailto:yaroshevskaya@kup.edu.ua , вказавши якомога повну інформацію про видання (автор, назва, рік видання)

Пошук та підбір інформаційних ресурсів за темами

Якщо вам потрібна інформація за темою курсової, магістерської або наукової роботи, , напишіть нам на е-пошту yaroshevskaya@kup.edu.ua

Ми підготуємо для вас перелік джерел, які є в електронному каталозі Бібліотеки КУП НАНУ, Електронній бібліотеці студента-правника та ресурсах відкритого доступу.

Звертаємо вашу увагу на те, що послуги з видачі книг в приміщенні бібліотеки та пересилання книг поштою не надаються в періоди жорсткого карантину