Національна академія наук України Київський університет права

Відповіді на поширені питання

Ваш університет державний чи приватний?

Київський університет права НАН України – державний заклад вищої освіти, що підпорядковується Національній академії наук України.

У вас є бюджетні місця?

Ні, пропонується навчання лише за кошти фізичних/юридичних осіб.

У вас є гуртожиток?

Так, Київський університет права НАН України пропонує для студентів проживання в гуртожитку. Детальна інформація у розділі «Гуртожиток» на цьому сайті.

Ви надаєте дипломи міжнародного зразка?

Так, дипломи Київського університету права відповідають міжнародному стандарту та видаються двома мовами: українська та англійська.

Які у вас є спеціальності?

КУП НАНУ пропонує вищу освіту зі спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

У вас є магістратура?

Київський університет права НАН України пропонує юридичну освіту бакалаврського та магістерського рівнів, а також аспірантуру.

Ваш університет пропонує практику?

Так, здобувачі обох спеціальностей проходять навчальну та виробничу практику протягом свого навчання на бакалаврському та магістерському рівнях. Це забезпечує глибше занурення в юридичну сферу та можливості пошуку подальшого місця працевлаштування.

У вас є студентське життя?

Звісно! Навіть в умовах дистанційної освіти наш студентський актив на чолі з Головою парламенту організовує насичене життя в університеті.

Які є напрямки роботи в студентському парламенті?

Основні сфери роботи студпарламенту розділені на 5 відповідних комітетів: інформація та студентські зв’язки, культура та дозвілля, фізична культура та спорт, волонтерство та благодійність, наука та освіта. Ти можеш стати частиною одного з комітетів і долучитися до його роботи!