20 лютого відбулось урочисте підписання угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України і факультетом права і політичних наук Дебреценського університету.

20 Лютого, 2009

20 лютого ректор, професор Ю. Бошицький відвідав з офіційним візитом факультет права та політичних наук Дебреценського університету. Під час візиту відбулось урочисте підписання угоди про співпрацю між сторонами.

Факультет права і політичних наук Дебреценського університету.

На запрошення декана факультету права і політичних наук Дебреценського університету, професора Сабо Бела, ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький відвідав місто Дебрецен в Угорській Республіці.
Місто Дебрецен є одним з великих міст на сході Угорщини, а також третій за розміром економічний, культурний та науково-освітній центр.
На думку ректора, професора Ю. Бошицького, угорські викладачі мають достатньо цікавий як теоретичний, так і науково-практичний досвід у засвоєнні новітніх тенденцій у сфері юриспруденції. Тому основною метою переговорів було створення необхідних умов для того, щоб у Київському університеті права закордонними викладачами впроваджувались лекції з направлень європейського права та політичних наук, а також в рамках обміну досвідом викладачі КУП НАН України мали можливість вивчати досвід організації навчального процесу у одному з профілюючих правничих факультетів.
Зустріч ректора, професора Ю. Бошицького з деканом факультету, професором Сабо Бела відбулась у приміщенні факультету права і політичних наук.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький, декан факультету права і політичних наук Дебреценського університету, професор Сабо Бела. Підписання угоди про співпрацю.

Під час зустрічи відбулися переговори між ректором, професором Ю. Бошицьким і деканом, професором Сабо Бела за результатами яких була досягнута домовленість сторін щодо розширення співпраці у різних напрямках правових досліджень і був укладено угоду про співробітництво між цими науковими закладами.
А саме, угода між двома сторонами передбачає співпрацю у наукових та освітніх напрямах. Зокрема основними напрямками спільної діяльності було визначено:
– Обмін досвідом між викладачами і науковцями з метою вдосконалення університетської і після університетської освіти.
– Підтримання обміну викладачами, студентами, та аспірантами з метою виконання письмових домовленостей.
– Впровадження спільної дослідницької діяльності, обмін науковою літературою та взаємний обмін інформацією про конференції.
– Проведення майстер класів угорськими викладачами у Київському університеті права НАН України.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький, декан факультету права і політичних наук Дебреценського університету, професор Сабо Бела. Дружне рукостискання після підписання угоди.

Засвідчити таку визначну подію мав за честь викладач факультету права і юридичних наук професор Дерді Чечі.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький, декан факультету права і політичних наук Дебреценського університету, професор Сабо Бела, професор Дерді Чечі. Пошук можливостей співпраці.

Після урочистого підписання угоди про співпрацю професор Чечі запропонував свою кандидатуру для проведення майстер-класів у Київському університеті права НАН України.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький, декан факультету права і політичних наук Дебреценського університету, професор Сабо Бела, професор Дерді Чечі. Обмін науковою літературою.

Угода про співпрацю.