29-30 травня 2009року Київський університет права НАН України приймає Форум молодих юристів України

25 Травня, 2009

Організатор Форуму – КРМЮ України при Міністерстві юстиції України. Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України, в головному приміщенні якого відбудеться відкриття і перша частина Форуму (провулок Рильського, 10). Друга частина Форуму пройде в Київському університеті права НАН України.
Відкриє Форум Міністр юстиції України Микола Оніщук.
Загальне забезпечення Форуму відбувається за рахунок благодійних коштів, а також сприяння Міністерства юстиції України та Київського університету права НАН України.
Благодійниками Форуму молодих юристів України є Правнича фірма „ЮРІС” та Адвокатська контора „Василик & Євстігнєєв”.
З-поміж завдань Форуму – налагодження системності в роботі з молодими юристами всіх регіонів на місцях, ефективної співпраці між КРМЮ, підготовка до Всеукраїнського тижня права 2009 (7-13 грудня), а також сприяння професійному зростанню.
Форум відкритий для усіх молодих юристів і студентів-правників України (незалежно від приналежності до КРМЮ).
Усі бажаючі взяти участь у Форумі повинні заповнити заявку (додається, розміщається й на сайті КРМЮ). Заявки мають надійти на е-адресу КРМЮ України krmjua@gmail.com з копією на е-адресу klymenko_olexandr@ukr.net (координатор Форуму – О. Клименко) до 24 травня 2009 року, неділя, 18:00.

Відібрані учасники Форуму будуть повідомлені 27 травня, до 18:00.

Перелік відповідальних осіб Форуму – в додатку до заявки.
Організатори покривають витрати, пов’язані з участю у Форумі.  Витрати на проїзд організаторами не відшкодовуються. Організатори Форуму забезпечують проживання учасників Форуму, які попередньо зазначили про це в заявці, в відомчому житлі Мін’юсту та Київському університеті права НАН України в ніч з 29 на 30 травня.
30-31 травня 2009 року – свято Дня Києва. Учасники Форуму можуть насолодитися перебуванням у столиці в найкращий час року, неформальним спілкуванням з колегами.
Просимо Вас поширити інформацію про Форум з-поміж колег.
Пропонуємо Вам підготувати на Форум Ваші пропозиції та побажання щодо місця проведення наступного Форуму.

Слідкуйте за новинами щодо Форуму на сайті КРМЮ України (www.krmjua.org/forum)

Сподіваємося на успіх Форуму й Вашими зусиллями, на обмін досвідом,  на відтак приємні спогади, новий імпульс для подальшої діяльності координаційних рад молодих юристів України.

В’ячеслав Бігун, голова Координаційної ради молодих юристів України, кандидат юридичних наук