Благодійна допомога від КУП НАН України для ЗСУ

16 Жовтня, 2024

Вчора 15 жовтня 2024 року за ініціативи ректора Київського університету права НАН України проф. Юрія Бошицького в холі університету через представників благодійної організації «Енергія сердець» колективом КУП НАН України було передано благодійну допомогу для підрозділів Збройних Сил України.

В рамках надання вищезазначеної допомоги від університету батальйону розвідки механізованого з’єднання Сухопутних військ Збройних сил України 41 ОМБр, з метою забезпечення засобами зв’язку точки евакуації поранених військових, для зв’язку між підрозділами та медичною службою, було передано cупутниковий модем «Starlink Gen 3» а для взводу безпілотних авіаційних комплексів 3-го механізованого батальйону в/ч А-0693 було передано два безпілотних літальних апарата, що можуть використовуватися як дрони-камікадзе.

Керівництво Київського університету права НАН України постійно підтримує зв’язок з волонтерськими та благодійними організаціями-партнерами для оперативного реагування на забезпечення найнагальніших потреб ЗСУ України в межах своїх можливостей.

З вірою в неминучу перемогу над ворогом, слава Україні!

Прес-Центр КУП НАНУ