Благодійний аукціон арт-об’єктів проєкту «Розмалюй гільзу − врятуй пораненого бійця!»

21 Червня, 2024

28 червня о 15:00 в Київському університеті права НАН України відбудеться благодійний аукціон арт-об’єктів проєкту «Розмалюй гільзу врятуй пораненого бійця!». Захід організовано під особистим патронатом ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького.

Проєкт «Розмалюй гільзу — врятуй пораненого бійця!» має на меті зібрати 100 000 грн для поранених бійців. Проєкт діє завдяки активним дітям із особливими потребами, котрі рятують своєю творчістю захисників — розмальовують гільзи та інші предмети для передачі благодійним аукціонам.

Ініціатор і організатор проєкту Нікіта Бабенков сам є дитиною з особливими потребами. Нікіта Бабенков — лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці України в 2023 році (номінація «внесок у розвиток молодіжного руху»), фіналіст Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу про успішних українців «Успіх Всупереч» (2023), ініціатор проведення молодіжного конкурсу есе « Я маю право на …» приуроченого до Дня юриста України (2023), ініціатор, організатор та член журі Всеукраїнського конкурсу малюнків «Залізниця очима дітей» для дітей з особливими потребами (2023), ініціатор, організатор та член журі Міжнародного конкурсу малюнків «Дитячі мрії про майбутнє без війни» для дітей з особливими потребами (2024), дитина з особливими потребами.

Аукціон відбудеться за підтримки Київського університету права НАН України та Святошинської РДА. Запрошуємо всіх небайдужих, які хочуть долучитися до загальної справи, за адресою:

вул. Доброхотова, 7а

28 червня о 15:00!

Гільза – частина вбивчого металу,

Що ворог кинув нам із вами на поталу.

Хай намалюють діти на ній багато сонця промінців,

Так зможемо ми врятувати життя героїв-бійців!

Нікіта Бабенков