Cтуденти КУП НАНУ відвідали “Музей однієї вулиці” м.Києва.

23 Лютого, 2009

21.02.2009, студенти КУП НАНУ, а саме 1 курсу, групи Д-15 та 3 курсу, групи Д-35, МП -21 відвідали «Музей однієї вулиці», який знаходиться на Андріївському узвозі на Подолі і присвячений історії Андріївського узвозу.
Музей відкритий у 1991 році творчим об’єднанням «Майстер» і знаходився за адресою Андріївський узвіз, 22-Б. У грудні 1998 року музей переїхав у нове приміщення на Андріївськоій узвіз, 2-Б. Засновник і директор музею — Дмитро Шленський.
У двох залах постійної експозиції музею зібрані сотні справжніх предметів старовини — книги, картини, предмети меблів та одяг, фотографіїї та документи, які розповідають про історичні події, пов’язані з Андріївським узвозом, і його відомих мешканців, таких як М.Булгаков, Г. Дяченко, Ф. Яновський, Г.Тютюнник і багатьох інших.
Усі студенти, які відвідали музей залишилися дуже вражені й цілком задоволені екскурсією.
КУП НАНУ – велика студентська родина. А започатковані традиції третього курсу групи Д-35 студентами: Лутак Олексієм, Одуха Михайлом, Остапенко Владиславом, Микитьон Олександром, а також Романюк Тарасом, студентом групи МП-21, щодо відвідування музеїв столиці були схвалені студентами першого курсу.

Студентський актив