Cтуденти КУП НАНУ відвідали Водно-інформаційний музей води

23 Березня, 2009

21 березня 2009 року, у Міжнародний день води, студенти КУП НАНУ навчальної групи Д-32 відвідали Водно-інформаційний музей води, що розташований в мальовничому місці, на одному з пагорбів у центральній частині міста Києва, на вул. Грушевського, 18. Під час відвідування музею студенти мали змогу ознайомитися з різними експозиціями, починаючи від води на поверхні Землі (гідросфери планети, водних ресурсів нашої держави) та води під поверхнею Землі (геологічна будова земної кори, процес фільтрації води, вік та глибина залягання підземних вод, стародавні та сучасні методи пошуку, подачі води споживачам), закінчуючи водозабором, очищенням та транспортуванням води, водоспоживанням. Відвідали «кінотеатр мандрівника», в якому розташований казковий грот з найяскравішими проявами водної стихії від водоспаду до звичайного дощу з громом та блискавкою, виверженням гейзеру та виром, що підкреслюють водночас тендітність, велич, непередбачуваність води. На ігровому майданчику студенти мали можливість відчути себе дітьми – створити з піску русло річки, погратися мильними бульбашками (навіть побути всередині велетенської бульбашки), доторкнутися до рибок, відчувши єдність з усім живим на планеті.

Автор статті: к.ю.н., доц., куратор групи Д-32 Тростюк Зоя Аполлінаріївна

Фоторепортаж: