Делегація КУП НАНУ взяла участь у презентації виставки «Мистецтво без кордонів»

19 Квітня, 2016

18 квітня 2016 року ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький делегував представників університету для участі у презентації  виставки «Мистецтво без кордонів». Дана виставка проходила за підтримки Посольства Угорщини, Товариства Угорсько-Українського Партнерства, Торгово-промислової палати України, Товариства Україно-Угорської дружби та Асамблеї Національностей України.

Захід був присвячений Україно-Угорській  дружбі і показав, що мистецтво здатне стерти не тільки час, а навіть кордони, і сприяє добросусідським стосункам між Україною та Угорщиною.

Проект об’єднав культуру та благодійність. На виставці були представлені роботи більш ніж десяти видатних художників та майстрів. Також, в рамках заходу відбувся благодійний продаж цих картин та витворій мистецтв, кошти від якого підуть на оздоровлення дітей з зони АТО.

Слід зазначити, що минулого року Угорщина надала можливість 680 дітям з України відчути європейські цінності, та ознайомити їх із своєю культурою. Будь-яка особа, взаємодіючи з різними культурами, як в минулому так і сьогодні, сприяє важливій формі культурного обміну. В процесі цього обміну формується взаємна підтримка національних інтересів, побудова відносин та посилення соціокультурного розуміння.У дітей, які мали можливість відвідати Угорщину, сформувалися правильні уявлення щодо європейського життя та культури сусідської держави.      Цього року Угорщина також не залишилась осторонь та продовжила свою доброчинну справу і вже цього літа знову приймає на відпочинок майже 1000 дітей з України.  Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.