Делегати від КУП НАН України прийняли участь у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з обрання члена Вищої ради правосуддя

16 Листопада, 2023

16 листопада 2023 року делегати від Київського університету права НАН України, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Сергій Матвєєв та завідувач кафедри кримінального права та кримінального процесу, кандидат юридичних наук Валерій Андрусів, прийняли участь у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з обрання члена Вищої ради правосуддя.

Захід відбувався на базі Державного торговельно-економічного університету та повністю відповідав всім вимогам законодавства України. Участь у з’їзді взяли 116 повноважних делегатів від найбільш авторитетних юридичних закладів вищої освіти України.

За результатами роботи членкинею Вищої ради правосуддя З’їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ була обрана гідна кандидатка – Кваша Оксана Олександрівна – учений секретар Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук (кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право), професор, заслужений юрист України.

Вітаємо нашу колегу з перемогою та бажаємо плідної, натхненної роботи в складі Вищої ради правосуддя в ім’я установлення верховенства права і законності в Україні.

Прес-Центр КУП НАНУ