День відкритих дверей в КУП НАНУ з нагоди Дня юриста

7 Жовтня, 2019

07 жовтня 2019 року з нагоди Дня юриста в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали учні загальної середньої шкіли № 12 Солом’янського району м. Києва – майбутні абітурієнти.

ugorec.jpg

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України  Ю.Л. Бошицький, який привітав присутніх із професійним святом, зазначивши,  що юрист – це благородна професія за визначенням, престижна й відповідальна.  І не важливо, чи консультує юрист соціально незахищених громадян у Центрі безоплатної правової допомоги, чи став суддею суду найвищої інстанції, щоб відстояти інтереси людини, захистити права в суді. Тому необхідно постійно працювати над підвищенням свого фахового рівня, послідовно рухатися вперед, адже  відновити справедливість  було важливим в усі часи, а в сучасній незалежній Україні це є необхідним.

Учні та їх батьки, гості мали нагоду ознайомитися з можливостями освітнього процесу в КУП НАНУ. До уваги відвідувачів були представлені кабінети: науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, музеї криміналістики ім. Ганса Гросса, кабінет історії українського права ім. М.П. Василенка тощо.

У абітурієнтів була можливість спілкування з професорсько-викладацьким складом Університету особисто і переконатись у їх компетентності та професіоналізмі; діалог між викладачем та студентом – це запорука взаєморозуміння, що веде до підвищення рівня обізнаності студентства, які будуть майбутніми професіоналами у галузі права.

ugorec.jpg

Пріоритетом Університету є завдання – донести до кожного абітурієнта, що завітав на День відкритих дверей, гарантії отримання знань і можливостей розвитку як професійного, так й особистого, які можна здобути навчаючись у Київському університеті права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ.