День вишиванки у КУП НАНУ

20 Травня, 2021

Щороку Київський університет права Національної академії наук України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким традиційно відзначає День вишиванки. Це свято покликане зберігати та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті українців. Цьогоріч 15-й, ювілейний рік Дня вишиванки присвячено етномузиці та екологічним питанням.

На жаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями, ми не можемо це свято відсвяткувати у стінах нашого Університету всі разом. Проте студенти першого курсу спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» вирішили поділитись з усіма святковим настроєм в онлайн-режимі та записали відеопривітання. Андрій Остап’юк продекламував поезію сучасної української поетеси Надії Красоткіної про любов до рідного краю «Якщо людина хоче вишивати». Анастасія Лосовська, Єлизавета Стецюк і Катерина Гуменюк заспівали популярну українську пісню «Човен», яку виконує гурт «Один в каное» на вірші Івана Франка.

Студентка першого курсу спеціальності «Міжнародне право» Чоботарьова Вероніка заспівала пісню «Україна – це ти», а студентка групи ПБ-11 спеціальності «Право» Таїсія Гриценко виконала пісню «Мамина сорочка».

Прес-центр КУП НАНУ