День вишиванки у КУП НАНУ. Викладачі та студенти

21 Травня, 2020

21 травня Україна відзначає народне свято – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Починаючи з 2006 року, кожен третій четвер травня Україна вдягається  у національне вбрання – вишиванки, які століттями були улюбленим одягом українців. День вишиванки започаткували студенти Чернівецького національного університету, які прийшли на пари  у вишитих сорочках. Згодом долучились викладачі, а потім вся Україна. Сьогодні цей день набув всесвітнього масштабу: вже у 60 країнах відзначають його. То ж українська вишиванка стала не лише національним символом, але й світовим брендом, який залюбки вдягають відомі актори, спортсмени, публічні особи різних національностей в різних куточках земної кулі. День вишиванки дійсно став всесвітнім, а вишиванка презентує нашу Україну на міжнародному рівні.

В Київському університеті права Національної Академії Наук України це народне свято є одним із найулюбленіших у студентів, аспірантів, викладачів, співробітників. Попри карантин, ми шануємо наші українські традиції і сьогодні вирішили об’єднатися шляхом флешмобу (дистанційно) “Я ЙДУ ПО СВІТУ В ВИШИВАНЦІ”. На жаль, ми не можемо зібратись всі разом у стінах нашої “альма-матір”, але відчуваємо себе єдиною родиною – викладачі, співробітники, студенти. І вишиванки зігрівають наші серця, дарують гарний настрій. А дехто з викладачів працюють у вишиванках , приймаючи іспити у складі екзаменаційних комісій. Кожен з нас може з гордістю сказати:

“Встає над світом щире сонце вранці. І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці, я – українка (українець) і пишаюся цим!”

КУП НАНУ ВІТАЄ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ!!!