До Дня юриста в КУП НАНУ пройшла вікторина на логіку для студентів першого курсу

13 Жовтня, 2024

11 жовтня наш університет радо вітав студентів першого курсу спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» на пізнавальній вікторині на логіку, організованій кафедрою загальнотеоретичих правових і соціально-гуманітарних дисциплін, зокрема доцентом кафедри Оленою Романовою, старшим викладачем Володимиром Павловим і старшою лаборанткою Анастасією Майоровою. Захід мав на меті не лише розвивати критичне мислення та навички логічного аналізу серед молодих правників, але й сприяти інтеграції студентів у дружню академічну спільноту нашого університету.

Учасники були поділені на команди, що стимулювало командну роботу, координацію та спільне розв’язання завдань. Завдання вікторини охоплювали широкий спектр логічних вправ. Студенти продемонстрували високий рівень логічних здібностей, швидкість мислення та здатність знаходити нестандартні рішення. Усі учасники отримали невеликі призи від кафедри.

Такі заходи є невід’ємною частиною навчального процесу в нашому університеті, адже вони допомагають студентам вчитися робити креативні рішення. Крім того, вікторина на логіку – це не просто випробування, а й можливість для студентів першого курсу ближче познайомитися один з одним і відчути себе частиною великої юридичної родини.

Ми дякуємо всім учасникам за чудовий захід і з нетерпінням чекаємо на нові змагання, які неодмінно принесуть ще більше користі та цікавих моментів!

Прес-Центр КУП НАНУ