До Міжнародного жіночого дня в КУП відкрито тематичну книжкову виставку

5 Березня, 2021

8 березня – Міжнародний день прав жінок і миру

Було і буде так у всі часи:

Любов, як сонце, світу відкриває

Безмежну велич людської краси.

І тому світ завжди благословляє

І сонце, що встає, і серце, що кохає.

В.Симоненко

Ось і настала довгоочікувана весна. За вікном ще не зовсім тепло та настрій у всіх вже чудовий, адже через декілька днів свято – Міжнародний жіночий день.

Протягом багатьох століть люди оспівували та прославляли в картинах і скульптурі, піснях і віршах образ матері  берегині чи коханої жінки, благословляючи її ім’я. Українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і велич справ.

До цього свята Науковою бібліотекою Київського університету права НАН України підготовлена цікава книжкова виставка  «Образ жінки в літературі та мистецтві», на якій ми можемо побачити невелику частину картин, романів, віршів, інших творів мистецтва, які присвячені жінці.

На виставці представлені репродукції полотен з прекрасними образами жінок авторства видатних художників усіх часів та книги відомих усьому світові письменників, чиї вірші та романи люблять, читають та вивчають у школах. Цілком очевидним є те, що ці твори пронизані справжньою любов’ю до жінки, яка може бути слабкою і сильною, доброю і чуйною, ніжною та привабливою.

Прес-центр КУП НАНУ