ГІСТЬ КУП НАН УКРАЇНИ ПЕРШИЙ СЕКРЕТАР ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

11 Липня, 2019

11 липня 2019 року в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАН України проф. Юрія Бошицького з першим секретарем з політичних питань Посольства України у  Великій Британії Дмитром Третьяковим.

Дмитро Олександрович Третьяков є давнім партнером Київського університету права НАН України. Завдяки його сприянню Київський університет права НАН України налагодив потужні зв’язки із закладами вищої освіти багатьох країн Європи та  Грузії.

img.jpg

Враховуючи, що Велика Британія має прогресивну систему юридичної освіти, яка базується на багатовікових традиціях то основною темою розмови було налагодження зв’язків Київського університету права з навчальними закладами  Великої Британії у галузі права.

Ректор КУП НАН України окреслив актуальні теми наукових, в тому числі ,магістерських робіт, які можуть бути досліджені у процесі поглиблення співпраці з закладами вищої освіти Сполученого Королівства. Зокрема, перспективним напрямком відповідних досліджень визначено правові аспекти процесів, що пов’язані з BREXIT.

img.jpg

Юрій Бошицький  подякував за пану Дмитру Третьякову за  передані книги до бібліотеки КУП НАН України та плідну співпрацю на протязі багатьох років з КУП НАН України.

Учасниками зазначеної зустрічі були також декан юридичного факультету КУП НАН України Тетяна Тарасевич, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАН України Олена  Сарських, вчений секретар університету  Сергій  Гринько.

Пресс-центр КУП НАНУ