ГІСТЬ КУП НАН УКРАЇНИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНСТВА З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ РЕСПУБЛІКИ АЗЕРБАЙДЖАН

19 Серпня, 2019

Нещодавно Київський університет права НАН України на запрошення ректора Юрія Бошицького  відвідав з керівник центру навчання та сприяння інноваціям Офісу з експертизи патентів та торгівельних марок Агентства з інтелектуальної власності (ІВ) Республіки Азербайджан (Азпатент) Алі Ісмаїлов.

2 фото

img.jpg

У зустрічі з представником Азпатенту взяв участь представник державного підприємства  “Український інститут промислової власності” Юрій Кучинський.

Основним предметом обговорення став обмін досвідом у сфері освіти та науки в сфері інтелектуальної власності, можливості організації спільних навчальних заходів, наукових досліджень та обмін викладачів та студентів та ін.

Ректор ознайомив почесного гостя з діяльністю університету, розповів про основні  аспекти наукових досліджень в сфері інтелектуальної власності, приорітети міжнародних звязків та перспективи набору студентів на навчання на 2019-20 роки.

Пан Ісмаїлов зі свого боку розповів про особливості сучасної системи охорони ІВ в Азербайджанській республіці, де після реформи було створено Агентство з інтелектуальної власності, яке об’єднало патентний центр, центр з авторського права та науково-технічну бібліотеку.

На завершення зустрічі сторони домовились про подальше проведення спільних заходів у сфері ІВ та продовження співпраці між Київським університетом права НАН України та патентним відомством Азейбарджану.

Прес-центр КУП НАНУ