Гість КУП НАНУ – Голова Святошинської РДА С.А. Павловський

15 Жовтня, 2020

1

13 жовтня 2020 року в рамках співпраці до Київського університету права Національної академії наук України завітав із робочим візитом Голова Святошинської РДА С.А. Павловський.

Очільник Святошинського району ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням університету, відвідав сім музеїв та кабінетів-музеїв, які вже багато років успішно функціонують в структурі КУП НАН України та використовуються як в навчальному процесі, так і в науково-дослідній діяльності університету. Гість надав високу оцінку стану навчальних аудиторій університету, що оснащені сучасними технічними засобами, які дозволяють викладачам та студентам проводити заняття із використанням дистанційних технологій.

С.А. Павловський звернув увагу на розвинену спортивну інфраструктуру університету: тренажерну залу, футбольний, волейбольний, тенісний, бадмінтонний майданчики під відкритим небом, оскільки спорт є невід’ємною частиною розвитку гармонійної особистості.

Під час робочої зустрічі було обговорено низку питань щодо подальшої співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ