Готуйся до вступу в магістратуру разом із КУП НАНУ та Pravozno!

31 Травня, 2024

Київський університет права НАН України та провідна освітня онлайн-платформа для підготовки до державних іспитів Pravozno об’єдналися, щоб подарувати студентам 4 курсу КУП НАНУ можливість ефективної експрес-підготовки до ЄФВВ та ТЗНК.

Головна місія нашого університету – якісне навчання для наших здобувачів, що дозволить їм отримати найвищі бали на іспитах і перспективи успішного працевлаштування. Саме тому ми винесли рішення про додаткову допомогу випускникам бакалаврату та урізноманітнення їхньої підготовчої програми, заручившись підтримкою наших освітніх партнерів.

Ми пропонуємо цілий місяць підготовки до іспитів для здобувачів спеціальностей “Право” та “Міжнародне право” КУП НАНУ у сучасному інтерактивному форматі безкоштовно для перших 5 студентів, які подадуть заявку через нашу реєстраційну форму: https://forms.gle/xr7H5SAntpJU8AYb7. Нагадуємо, що стандартна вартість такого курсу становить 1200 грн/місяць.

Pravozno – це чудова можливість для всіх, хто відкладав із підготовкою або хоче якісно актуалізувати свої знання. Платформа пропонує доступ у будь-який момент та з будь-якого пристрою, не має обмежень по проходженню пробного тестування та надає матеріали, складені на основі чинних програм:

• Понад 3000 тестів з ЄФВВ + пояснення
  • Понад 500 тестів з усіх частин програми ТЗНК
  • 40 презентацій з ключових тем ЄФВВ
  • Відеолекції та презентаційні матеріали з ТЗНК
  • Довідник основних термінів

Підтримуємо наших здобувачів! Створюємо всі умови для сучасної та різнопланової освіти!