Інституту держави та права ім. В.М. Корецького – 60 років

13 Травня, 2009

13 травня 2009 р. у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбулося урочисте засідання з нагоди ювілею Інституту держави і права ім. В.М.Корецького, участь у якому взяли науково-педагогічні працівники та студенти Київського університету права НАН України.
У вітальному слові ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький, зокрема, зазначив, що Інститут держави та права ім. В.М.Корецького є провідною науково-дослідною установою, яка за часи свого існування зробила істотний внесок у розвиток юридичної науки та практики державно-правового будівництва. При цьому, Інститутом держави та права ім. В.М.Корецького у 1993 році була створена Вища школа права, яка згодом переросла у Київський університет права і на сьогодні являють собою своєрідний академічний навчально-науковий комплекс.
Із словами привітання виступили студенти Київського університету права НАН України та подякували за можливість вчитися у провідних вчених-юристів. Адже багато науковців Інституту держави та права ім. В.М.Корецького забезпечують навчально-виховний процес в університеті, інтегруючи юридичну науку та освіту на академічному рівні.
З нагоди ювілею Інституту держави і права ім. В.М.Корецького викладачі Київського університету права НАН України були відзначені нагородами та відзнаками, зокрема,

• ректор університету, професор Ю.Л.Бошицький нагороджений Грамотою Кабінету Міністрів України;

• к.ю.н., доцент Ю.І.Нипорко нагороджений відзнакою «Почесний знак Міністерства юстиції України».

Співробітники Київського університету права НАН України щиро вітають нагороджених та зичать нових здобутків у науково-освітянській діяльності.

Проректор з наукової роботи

Фоторепортаж: