Клуб вихідного дня в м. Львів в рамках програми “Пізнай свій край”.

16 Березня, 2009

З 13 по 15 березня 2009 року у рамках програми «Пізнай свій край» студентський актив, а саме студенти групи Д-35, відвідали історичне місто Львів та його пам’ятки.
Львів – одне з найгарніших міст Європи, не подібне на жодне інше, зі своїм неповторним обличчям, і називали його поемою – симофонією у камені, перлиною у руській короні, а ще-українським Парижем, українською Флоренцією.
Львів – це чудове місто із багатолітньою історією. Він вразив своєю красою, нам ще не доводилося бачити такої великої кількості старих будівель, кожна з яких має свою унікальну історію. Загалом увесь Львів – це унікальне сполучення колишнього та теперішнього.
Ми відвідали Львівський Оперний театр імені Соломії Крушельницької, Ратушу, пам’ятник Т.Г.Шевченку, заповідний Личаківський некрополь, де похований Іван Франко.

Охочі студенти можуть приєднатися до подорожей рідним краєм і відкривати для себе велич, красу, чарівність України.