Книжкова виставка в Київському університеті права на честь Міжнародного дня студента

17 Листопада, 2020

1

Міжнародний день студента – яскраве свято розумної, талановитої молоді, що відзначається вже декілька десятиліть поспіль усіма причетними до студентства. Зазвичай в цей день в Київському університеті права відбувались дискотеки, концерти, вікторини та конкурси краси. На жаль, пандемія внесла корективи у звичний плин студентського життя, і сьогодні викладачі зі студентами спілкуються не в аудиторіях, а у світовій мережі, а бібліотека забезпечує не традиційними паперовими книжками, а електронними підручниками.

І хоча в 2020 році день студента проходить в умовах карантину, бажаємо відсвяткувати його з друзями – дистанційно, але весело, а на майбутнє бажаємо здобуття гарних знань в університеті, успіхів в майбутній професії, здійснення заповітних мрій і втілення сміливих ідей! Книги Наукової бібліотеки КУП НАНУ чекають на вас, і бібліотека готова відкрити для вас новий захоплюючий світ.

Прес-центр КУП НАНУ