Колектив КУП НАН України вітає Митрополита Епіфанія з Днем народження!

3 Лютого, 2023

3 лютого 2023 року делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким за дорученням 1000-ного колективу викладачів, аспірантів та студентів мала честь та надзвичайну приємність привітати Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з днем народження!

Блаженнійший Епіфаній є Doctor Honoris Causa нашого університету з 2019 року! Він постійно піклується про колектив та студенство!

Вітаючи Блаженнійшого Владику, ректор Юрій Бошицький подякував його за тісну співпрацю у сфері освіти, науки, культури та духовності, побажав Божої підтримки та ласки, сил і енергії для нових духовних здобутків, правильних рішень та впевнених кроків у розбудові Православної церкви України і високих церковних звершень. Також, в контексті співпраці було запропоновано оновити енциклопедію КУП НАНУ з Канонічного права, на що Митрополит Епіфаній з радістю погодився.

Митрополит Епіфаній – неймовірно світла, чесна і порядна людина та особистість, яка творить добро на благо нашої держави, адже нелегка та відповідальна місія потребує неабиякої витримки, терпіння та високого професіоналізму.

Колектив університету щиро дякує Митрополита Епіфанія за підтримку КУП НАН України, вірить у високу гуманність місії Владики, його мудрість, мужність, глибоку людяність та бажає міцного здоров’я та сил, щоб життя було світлим і радісним! Нехай береже Вас Господь, дорогий Владико, на многая літа!

Прес-Центр КУП НАНУ