Колектив КУП НАН України вітає викладачів кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін з почесною нагородою

5 Червня, 2024

Колектив кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАНУ вітає в.о. завідувача кафедри докторку юридичних наук, професорку, заслужену юристку України Фурсу Світлану Ярославівну та кандидата юридичних наук, професора Фурсу Євгена Івановича із заслуженою нагородою до Дня науки – отримання Диплому переможця II Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових на навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика» за книгу «Вчинення консулом нотаріальних дій: теорія і практика (з практикумом). Одесса, Видавництво «Юридика»,2023. 934с. за I місце у номінації Науково-практичні видання з приватного права(науково-практичні коментарі, порадники, пам`ятки)».

Зичимо вченим творчого натхнення та подальших успіхів на науковій нині на благо нашої рідної України та процвітання нашого університету!