КУП НАНУ налагоджує співпрацю з військовими частинами Київської області

10 Серпня, 2021

Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Ю. Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав одну з військових частин київської області та зустрівся з її особовим та офіцерським складом.

З керівництвом військової частини були обговорені можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці керівництва військової частини з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій, науковій та спортивній сферах.

Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між даною військовою частиною та Київським університетом НАН України в найближчий час!

Відбулась також зустріч ректора КУП НАН України з військовими строкової служби та офіцерським складом. Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї! Запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя, спорту. Співпраця між Київським університетом НАН України та військовою частиною полягатиме у відборі абітурієнтів на наступний навчальний рік.

Ректор передав для бібліотеки частини рекламну продукцію про КУП НАНУ, комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування солдатів про КУП НАНУ.

Обговорили також і запровадження в цій військовій частині періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для військовослужбовців строкової служби з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки. Домовились також залучати солдатів даної військової частини до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі.

Зустрічі та перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято рішення про співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ