КУП НАНУ налагоджує співпрацю з владою та освітянами м. Хуст

10 Червня, 2021

Налагодження контактів з владою міста та освітянами є важливими для КУП НАНУ з позицій партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи під час вступної компанії цього року та на перспективу!

Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора Юрія Бошицького до м. Хуст, відбулась зустріч та перемовини з заступником управління освіти, релігій та у справах національностей Виконавчого комітету Хустської міської ради  Олександром Липчей.

О. Липчей розповів про пріоритетні напрямки роботи управління освіти, нові освітянські проєкти у м. Хуст, особливості навчання цього року тощо. Обговорили також і питання діяльності шкіл в умовах карантину!

Ректор запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя. Домовились про підписання в подальшому меморандуму про співпрацю між управлінням освіти, релігій та у справах національностей Виконавчого комітету Хустської міської ради та Київським університетом НАН України.

Також були обговорені і можливість поступлення до КУП НАНУ випускників хустських шкіл, як в цьому році, так і наступних роках.

Ректор передав для управління освіти, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування школярів міста Хуст про КУП НАНУ.

Ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки до м. Хуст з метою профорієнтації, відвідав гімназію-інтернат міста Хуста Закарпатської області та провів переговори з її директором  Олександром Бачкай та заступником директора з виховної роботи Марією Тимчик.

Під час зустрічі О. Бачкай детально розповів про навчальний заклад та провів відповідну екскурсію по гімназії-інтернаті. Зазначив, що у 2015 році школа атестована з відзнакою. Заклад неодноразово відзначений галузевими грамотами та подяками: у 2006 році  лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України  2006» в номінації «Школа успіху», у 2016 нагороджена грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед українським народом”, Почесною грамотою Закарпатської ОДА, подякою Закарпатської ОДА, відзнакою “Гордість міста” телеканалу “1+1”.

Також були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сфері. Обговорили і основні напрями співпраці. Це проведення та організації взаємовигідної партнерської роботи. Зокрема, запровадження в цій гімназії періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для школярів старших класів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.

Обговорені результати двосторонньої співпраці за минулий рік, підтверджено раніше встановлені вектори співробітництва щодо проведення спільних наукових досліджень; організації міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів; надання послуг, пов`язаних із здобуттям вищої та післядипломної освіти; участі у міжнародних освітніх та наукових програмах; створення спільних центрів, комплексів, технопарків тощо.

На завершення ректор передав для гімназії, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також для більшого інформування населення про КУП НАНУ. Зі свого боку, О. Бачкай подарував ректору книгу “Історичні постаті міста Хуста”.

Домовились також залучати випускників даної гімназії до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі. Перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю.

Прес-центр КУП НАНУ