Національна академія наук України Київський університет права

КУП НАНУ поглиблює активність своєї життєдіяльності в умовах війни

30 Березня, 2022

Незважаючи на часи жорстких випробувань для нашої держави, шаленого протистояння російській агресії з боку нашої армії, підрозділів тероборони, громадського супротиву наш університет не стоїть осторонь.

Таа, з початку повномасштабної війни росїї проти України студенти і співробітники університету вийшли боронити країну хто як і чим може. Хто став до лав Збройних Сил України, хто пішов до тероборони, хто вийшов на шлях волонтерської роботи та діяльності з гуманітарної допомоги тощо.Адміністрація КУП та наші співробітники разом з київськими волонтерами організували випічку свіжого хліба та забезпечення ним тих мешканців столиці, хто його потребує.

Так, деякі наші співробітники щоденно випікають свіжий хліб, в той час коли в столиці почались перебої з його забезпеченням. Коли люди старшого віку, немічні, мами з дітками не мають можливості його купити, то наш університет використовуючи потужності власної столової та кузні з іншими волонтерами намагається хоч трошки розвантажити цю проблему  випікаючи свіжий хліб.

За короткий термін вже було опрацьовано понад 500 кг борошна та випічено понад 800 кг хліба. А це понад 3170 буханок;

Ті співробітники університету, що виїхали до більш безпечних регіонів України, а таких 85%, також займаються різними видами волонтерської діяльністі  збирають кошти для ЗСУ та батальйонів територіальної допомоги, допомагають волонтерам, постраждалим від війни та вимушеним переселенцям у вирішенні юридичних питань, плетуть маскувальні сітки, яких потребує армія. Деякі з них також сортирують ліки, одяг та продукти харчування, які надходять з закордону для міст, де є в цьому потреба; перевозять ліки та іншу гуманітарну допомогу до Києва тощо. А деякі студенти та співробітники нашого університету вступили до лав територіальної оборони та Збройних Сил України.Тобто кожен з нас займається чим може, наближаючи нашу перемогу.

Інші зусилля колективу університету в цей складний період нашого життя, коли студенти та викладачі перебувають на вимушених канікулах, направлені на на підтримку життєдіяльності своєї ALMA MATER.

Так, університет переніс управління колективом до своєї філії в м. Ужгород, звідки і відбувається повноцінна підтримка своєї життєдіяльності.

Ректором готуються та розсилаються листи до наших закордонних почесних докторів, партнерських університетів та колег-науковців, в яких їх проінформовано про звірства російської агресії в Україні. Наслідки цього для студентів та співробітників КУП НАНУ. Ректор також звернувся з проханням до наших партнерів у сприянні в допомозі ліками, продуктами харчування, одягом, матрацами тощо.

Також продовжується робота над випуском чергового номеру науково-теоретичного щоквартальника  “Часопис Київського університету права”. В цьому номері студенти випускного курсу магістратури публікуватимуть свої наукові праці на базі магістерських робіт.

Ректорат проводиться двічі на тиждень. Так, на останньому засіданні було прийнято рішення щодо про відновлення освітнього процесу. Навчання буде відновлено для випускних курсів бакалаврату з 04 квітня цього року в дистанційному форматі в онлайн режимі.Адміністрація вузу, контролюючи діяльність базового закладу та наших структурних підрозділів працює в штатному режимі оперативно та конструктивно, всі важливі питання були обговорюються та по більшості з них приймаються відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ