КУП НАНУ продовжує співпрацю зі Збройними Силами України

14 Жовтня, 2024

Під час робочої поїздки до Закарпаття 14 жовтня 2024 р. ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький разом із керівником Ужгородської філії університету доцентом Іваном Ващинцем провів зустріч із начальником Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України полковником Олександром Зимою. Зустріч проводилася у рамках одного з важливих напрямків діяльності Київського університету права НАН України – підтримки Збройних Сил України. Професор Бошицький поінформував полковника Зиму про рішення Ректорату КУП НАНУ щодо виділення щомісячно 50 тисяч гривень власних коштів на закупівлі для потреб військовослужбовців.

Керівники обговорили стан співробітництва та визначили напрямки її поглиблення. Зокрема, був визнаний перспективним напрямок надання безоплатної правової допомоги військовослужбовцям, який стане важливою складовою роботи університетської Юридичної клініки «Фенікс» та її представництва в м. Ужгороді. Також ректор КУП виступив з пропозицією щодо можливого проведення викладачами університету лекцій та курсів підвищення кваліфікації для військовослужбовців Ужгородського відділу.

На завершення зустрічі за традицією професор Бошицький передав полковнику Зимі юридичну літературу в рамках спільного проекту КУП НАН України та столичного видавництва «Юрінкомінтер».

Прес-Центр КУП НАНУ