КУП НАНУ приводить профорієнтацію серед представників закладів охорони здоров’я

15 Грудня, 2023

Часи змінюються і ми маємо змінюватися разом із ними, говорить стародавнє латинське прислів’я. Перекладаючи вираз на сьогодення, можна із впевненістю стверджувати, що в ХХІ столітті наявності лише одної вищої освіти часто не достатньо для розвитку та підвищення в кар’єрі. А тому важливим стає здобуття та другої, а часто і третьої вищої освіти. З цією метою профорієнтаційна робота в Київському університеті права НАН України вийшла на новий рівень та спрямована на більш доросле населення держави з метою надання інформації про можливості здобуття другої вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

З цією метою та на виконання вимог чинного законодавства в сфері вищої освіти, навчально-педагогічні працівники КУП НАНУ постійно проводять профорієнтаційну роботу серед представників бізнесу, в органах державної влади, місцевого самоврядування та в приватних установах. Саме профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить дорослій людини, допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та оцінити власний потенціал. Так, днями доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., доцент Оксана Хорватова на запрошення медичних закладів регіону провела інформаційну та роз’яснювальну роботу для психологів та лікарів, які виявили бажання отримати освіту в галузі права.

Прес-Центр КУП НАНУ