КУП НАНУ взяв участь у благодійному балі до Дня закоханих «All you need is LOVE»

17 Лютого, 2020

1

14 лютого 2020 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся благодійний бал «All you need is LOVE». Захід організувала громадська організація «Фундація активної молоді України» спільно з Київським молодіжним центром за підтримки органів студентського самоврядування, профільних інститутів громадянського суспільства.

Метою проведення благодійного балу був збір коштів на лікування Данила Патенка, студента КНУ імені Тараса Шевченка, у якого виявили гострий монобластний лейкоз. Данилу наразі необхідна пересадка кісткового мозку закордоном. Зібрана сума буде перерахована на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «HelpGroup».

Від Київського університету права НАН України у благодійному балі взяли участь студенти та співробітники Артем Клібанський, Арсен РомінОлександра Попкова, Ирина Бойко, Микита Худобець та інші.

У рамках заходу була організована робота таких локацій:

фото-зона з дитячими роботами на тему «Кохання»;

ростові ляльки та живі скульптури;

зона Speed dating (передбачає швидкі побачення);

зона майстер-класів «Вальс»;