КУП НАУ прийняв участь в панельній дискусії «Проблеми адаптації кримінального законодавства України до acquis communautaire Європейського Союзу»

5 Жовтня, 2022

05 жовтня 2022 р. у панельній дискусії «Проблеми адаптації кримінального законодавства України до acquis communautaire Європейського Союзу», проведеної в рамках VI Харківського міжнародного юридичного форуму, взяла участь і викладачка Київського університету права НАН України к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу Веселовська Наталія Олександрівна.

Дискусія проводилася у змішаному форматі, що включав у себе чотири дискусійні майданчики, з’єднані між собою за допомогою сервісу Zoom:

?? українська – Львів, Львівський державний університет внутрішніх справ;

?? литовська – Вільнюс, Вільнюський університет;

?? польська – Краків, Ягеллонський університет;

?? хорватська – Загреб, Загребський університет.

Захід дав змогу обміну досвідом із зарубіжними колегами та намітити подальші шляхи розвитку наукових досліджень у зазначеній сфері.

Були розглянуті такі важливі питання, як імплементація вимог правових актів Європейського Союзу в національне кримінальне право таких крахн, як Польща, Хорватія, Україна та Литва, а також розглядалися проблеми адаптації положень Загальної частини ККУ до кримінального права ЄС, корисною також була серія запитань та відповідей.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися.

Прес-Центр КУП НАНУ