Київському університету права НАН України – 25 років

15 Грудня, 2020

1

15 грудня 2020 року в Київському університеті права НАН України відзначили 25-річчя його діяльності.

В рамках святкових заходів були проведені круглий стіл на тему: «Київський університет права НАН України у витоків юридичної освіти нашої держави» та урочисті збори колективу Київського університету права НАН України.

Серед запрошених були високопоставлені гості, народні депутати, представники, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, провідні науковці, судді, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій, Почесні доктори Київського університету права НАН України.

Для привітання з ювілеєм до Київського університету права НАН України прибули: Почесний ректор КУП НАНУ, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, д.ю.н., професор, академік НАН України Ю.С. Шемшученко; Почесний професор КУП НАНУ, екс-міністр юстиції України, Перший заступник голови Союзу юристів України, голова Київської міської організації Союзу юристів України, Віце-президент Світового конгресу українських юристів, д.ю.н. М.В. Оніщук; Почесний професор КУП НАНУ, Народний депутат України, Заслужений юрист України, голова Партії захисників Вітчизни Ю.А. Кармазін; Заступник Міністра юстиції України В.В. Василик; Заслужений юрист України, Державний радник юстиції 3 класу В.В. Карпунцов; Член-кореспондент Національної академії правових наук України, постійний представник Верховної Ради України в Конституційному суді України, д.ю.н., професор А.О. Селіванов; Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, академік НАМН України В.В. Лазоришинець; ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, д.е.н., професор Є.В. Імас; керівник Інституту глобальних досліджень та розвитку Ізраїлю Влад Фінкельштейн; Надзвичайний та Повноважний Посол України І.Ю. Дір; Верховний отаман міжнародної організації «Об’єднана рада українського та зарубіжного козацтва» О.П. Левандо; редактор часопису «Київ дипломатичний» Антоніна Ломаченко; випускниця КУП НАН України, старший науковий співробітник Інституту держави і права В.М. Корецького, д.ю.н. Я.В. Сімутіна.

На адресу Київського університету права НАН України надійшли листи-вітання від Прем’єр-міністра України, Апарату Верховної Ради України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, інших установ та закладів.

В своїй привітальній промові ректор, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький зазначив, що історія університету починається з 12 грудня 1995 року, коли відбулася державна реєстрація Вищої школи права при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Уже через кілька років, а саме з 2000 року, університет отримав нинішню назву і безпосередньо почав підпорядковуватися НАН України. Сьогодні університети займає гідне місце серед профільних вищих навчальних закладів України, є визнаним науковою спільнотою.

Святкування 25-річчя є визначною подією в житті нашого колективу. З перших днів існування університету ми прагнули, насамперед, створити навчальний заклад вищого ґатунку за формою, духом і змістом. Для цього ми постійно вдосконалювали якість освіти, застосовували сучасні технології в організації освітнього процесу, використовували позитивний інноваційний досвід провідних зарубіжних вузів, модернізували матеріально-технічну базу. Працювали не покладаючи рук для того, щоб університет отримав визнання і світову популярність, став лідером сучасної освіти в Україні.

З нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України колектив відзначений Подякою Прем’єр-міністра України, співробітники – Почесними грамотами Президії НАН України, Подяками Голови Конституційного Суду України, Грамотами Союзу юристів України, Грамотами Української Православної Церкви та орденами, Почесними грамотами, Грамотами та Подяками Київського університету права НАН України.

В рамках святкового заходу відбулася презентація компакт-диску з публікаціями «Часопису КУП НАНУ» за період 2015-2020 рр. та презентація компакт-диску «25 шедеврів класичної музики від КУП НАНУ – Чарівний кларнет».

Святковий настрій заходів з нагоди 25-ряччя КУП НАНУ прикрасив виступ відомої української бандуристки Давидової Оксани.

Після завершення круглого столу та святкових зборів колективу КУП НАН України відбулося урочисте відкриття виставки картин відомої закарпатської художниці О. Кашшай.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в Києві, святкові заходи відбулися в режимі онлайн та офлайн із дотриманням усіх необхідних вимог та обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19).

Прес-центр КУП НАНУ