Київський університет права НАН України отримав золоту нагороду у номінації: “Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір”

16 Листопада, 2019
ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

15 – 16 листопада в Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім ” проходила щорічна Міжнародна спеціалізована виставка “Освіта і кар’єра – День студента 2019 “, в якій брали участь понад сто закладів вищої освіти України та європейських країн. Київський університет права НАН України представив свої здобутки у галузі міжнародного співробітництва у науковій та освітній сферах діяльності. Протягом багатьох років університет вигравав Гран-прі та золоті медалі за наукову діяльність, видання підручників нового покоління, профорієнтаційну роботу серед молоді. Цього року університет відзначено високою нагородою – Золотою медаллю виставки у номінації “Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір”.  Вітаємо колектив Київського університету права з нагородою!

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg
ugorec.jpgugorec.jpg