Київський університет права НАН України відзначив Міжнародний день рідної мови.

19 Лютого, 2009

Мова… Скільки тепла вкладено в це слово! Для кожного з нас це промінчик світла, єднання і надії. 10 лютого студенти Київського університету права відзначили Міжнародний День мови. Для більшості з нас це не просто свято, а символ чистоти і віри. Мова – це духовний оберіг кожної людини. Щирим оптимізмом і позитивними емоціями був сповнений усний журнал, присвячений такому величному святу. З вуст учасників заходу лунали прекрасні слова, які підтверджують намір і бажання кожного стати корисним для суспільства, привнести щось цінне і важливе. Студенти нашого університету озвучили вітання на різних мовах світу, щоразу доводячи, що мова кожного з народу дзвінка й неповторна. Перед студентами вузу виступили проректор з навчальної роботи Бобровник С.В., проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П., завідувач кафедри гуманітарних дисциплін О.В. Потєхін, завідувач міжнародного відділення А.С. Мацько.
Кожен зі студентів усвідомив наскільки важливим є значення мови в житті кожної людини. Відтепер кожен розуміє, що важливо знати не лише рідну мову, а й інші. Це свідчить про високий професіоналізм, витримку та цілеспрямованість особистості. Тому любімо, шануймо нашу мову, вона світоч наших душ, оберіг наших почуттів і шлях до світлого майбутнього.

Студентка гр., 11МП, Борисюк Тетяна,
радник ректора зі студентських питань.