Київський університет права НАН України – «Ярмарок професій – 2009»

16 Квітня, 2009

У приміщенні Фастівського Палацу мистецтв 15 квітня проходив «Ярмарок професій – 2009» в рамках якого брали участь навчальні заклади різних рівнів акредитації і форм власності Києва та Київської області.
Основна мета виставки-презентації – інформувати учнів загальноосвітніх шкіл міста та району, шляхом прямого контакту, про спеціалізації, умови вступу, терміни навчання до ВНЗ.
Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей.
Участь нашого ВУЗу в цій події надало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомити відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
Приємно відзначити, що цьогорічні майбутні абітурієнти мали нагоду спілкування зі студентами Київського університету права НАН України, які безпосередньо є їхніми земляками.
Студенти КУП НАН України підготували цікаву презентаційну програму, в якій з великої сцени, детально розповіли про свій навчальний заклад, його успіхи та запросили усіх охочих отримати юридичну освіту до Київського університету права НАН України.

Харченко О.І.