Меморандум про співпрацю між КУП НАНУ та Калинівською міською радою

27 Вересня, 2024

27 вересня 2024 року перебуваючи з робочим візитом на Вінничині ректор КУП НАН України, професор Юрій БОШИЦЬКИЙ зустрівся та провів переговори з головою Калинівської міської ради Василем ПОЛІЩУКОМ. Метою зустрічі  є реалізація програми партнерства та співробітництва Київського університету права НАН України з органами державної влади та місцевого самоврядування  в рамках профорієнтаційних заходів.

Під час переговорів, в яких також приймав участь Юрій КОВАЛЬЧУК – керівник Вінницького науково-консультативного центру, було підписано Меморандум про співробітництво і партнерство у сферах розвитку освітньої та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості та спорту.

В рамках Меморандуму передбачено співробітництво, в якому сторони планують надавати взаємопідтримку щодо розвитку у сферах наукової і освітньої діяльності, поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права, популяризації юридичної науки і освіти, організації профорієнтаційної роботи, та налагодження партнерських відносин з навчальними закладами Калинівської територіальної громади.

З метою здійснення конструктивного співробітництва сторони домовилися про взаємодію та рівноправне партнерство, погодилися розглядати даний меморандум як дієвий інструмент реалізації державної політики у сфері профорієнтації, соціалізації та зайнятості молодих спеціалістів. Також  сторони домовилися про надання безоплатної юридичної допомоги учасникам війни Калинівської громади фахівцями Юридичної клініки «Фенікс» КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ