Міжнародна літня школа у Таллінні !!!

30 Березня, 2009

В рамках розвитку партнерських відносин між Талліннським університетом і Київським університетом права Національної академії наук України студентам пропонується прийняти участь у літніх школах!

Таллінн вважається, одним з найгарніших міст на узбережжі Балтійського моря. Старовинне місто і до цього часу всесвітньовідоме своїми готичними баштами і будівлями в стилі бароко. ЮНЕСКО внесли Таллінн в перелік старовинних пам’яток, завдяки цілковитому збереженню структури середньовічного ганзейського міста з усіма елементами, важливими з точки зору містобудівництва.

Талліннський університет є суспільно – правовим ВУЗом, створеним рішенням парламенту Естонії від 18 березня 2005 року на основі декількох вищих учбових закладів і науково-дослідних інститутів Таллінна. Учбовий заклад проводить навчальну роботу у напрямках гуманітарних і педагогічних наук, мистецтвознавства, здоров’я і спорту, соціальних наук і природознавства.

Одним з провідних надбань університету по праву вважаться Літня Школа. З одного боку, щорічні візити представників багатьох країн, збагачують Таллінн, як місце духовного зростання і винайдення спільних духовних цінностей різноманітних культур; з іншого боку, літня школа за ці часи стала пунктом проведення засідань та круглих столів для молоді з багатьох країн світу. Знайомства, які виникають під час літньої школи тривають на протязі багатьох років і студенти із задоволенням повертаються до Таллінна.

Для багатьох це буде перша зустріч з Естонією, яка часто перетворюється на студентські обміни у рамках програми Erasmus. Для участі у літній школі студентам пропонується обрати будь-який курс, залежно від їхніх інтересів. Наприклад, мова – це гарний вибір винятково для всіх спеціальностей. Літня школа пропонує курси з естонської, російської, іспанської, італійської і англійської мови. Усі викладачі є носіями мови.
Проживання пропонується в студентському гуртожитку на відстані п’яти хвилин від університету, де проходитимуть заняття. Учасникам літньої школи пропонуються комфортабельні двомісні кімнати. Вартість проживання у гуртожитку складає 155 EUR за три тижні.
Окрім навчання, Талліннський університет пропонує додаткові платні культурні програми. Серед яких: відвідування національного заповідника, екскурсійні поїздки в Ригу (столиця Латвії), Вільнюс (столиця Литви), Тбілісі, Санкт-Петербург, Москву і на озеро Байкал.

Студентам Київського університету права НАН України надається знижка у розмірі
10% від вартості курсу

Вартість деяких з курсів (ціни зазначені без знижки):

• Іспанська мова і культура – 390 EUR;
  • Італійська Мова – 200 EUR;
  • Англійська Мова – 300 EUR;
  • Творча майстерня: Творчій потенціал і економічне зростання -260 EUR;
  • Творча майстерня живопису – 250 EUR;
  • Мистецтво цифрової фотографії – 250 EUR

За додатковою інформацією звертатись у відділ міжнародних зв’язків та грантів Київського університету права НАН України.

Контактний тел.: 8 (044) 235-63-65;
Корисні посилання: http://www.tlu.ee .