Міжнародні науково-освітні заходи КУП НАНУ за межами України у 2019 році

14 Березня, 2019

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАН УКРАЇНИ

Інформуємо Вас, що на сьогоднішній день в рамках підписаних угод про співпрацю  з іноземними партнерами  у 2019 році заплановані наступні Міжнародні науково-освітні заходи за межами України:

• ТБІЛІСІ, ГРУЗІЯ: 5-7 квітня 2019 року,  Міжнародний семінар «Впровадження екосистем грузинських і українських стартапів»
    Для участі у заході запрошуємо студентів КУП НАНУ та молодих науковців.

• ДЕБРЕЦЕН, УГОРЩИНА:  24-25 квітня 2019 року, ювілейна угорсько-українська Міжнародна науково-практичної конференції «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України».
    Для участі у заході запрошуємо п’ять студентів та два викладачі КУП НАНУ.

• ГДАНСЬК, ПОЛЬЩА: 21 травня 2019 року, продовження спільної українсько-польської Міжнародної науково-практичної конференції «Трудовий капітал в умовах дії євроінтеграції: досвід України та республіки Польща».
    Для участі у заході запрошуємо чотири студенти та одного викладача КУП НАНУ.

• БІЛЬБАО, КРАЇНА БАСКІВ, ІСПАНІЯ: 8-12 липня 2019 року, запрошуємо до участі у першій Літній школі з «Гастроправа».
    До участі запрошуємо всіх бажаючих студентів та аспірантів КУП НАНУ.

• БОЛОНЬЯ, ІТАЛІЯ: 18-20 липня 2019 року, в рамках Міжнародної літної школи для латиноамериканських студентів  з питань конституційної юстиції та прав людини відбудеться презентація спільної з Болонським університетом Зимової школи.
    Для участі у заході запрошуємо двох викладачів, співробітників КУП НАНУ.

• БАТУМІ, ГРУЗІЯ: 18-25 серпня 2019 року, в рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Батумським Державним університетом ім. Шота Руставелі, відбудеться міжнародна Літня школа «Конституційна демократія: сучасні виклики».
    Для участі у заході запрошуємо два студенти КУП НАНУ.

• БУДАПЕШТ, УГОРЩИНА: 15-18 вересень 2019 року, в офісі Уповноваженого із захисту персональних даних Угорщини, м. Будапешт відбудеться міжнародний конкурс наукових робіт з питань захисту персональних даних.
    Для участі у заході запрошуємо п’ятеро  аспірантів та одного викладачі КУП НАНУ.

• ІЗРАЇЛЬ: листопад 2019 року, Міжнародний семінар “Проблеми передових технологій: штучний інтелект і блокчейн технології». Міжнародний семінар проводиться Київським університетом права НАН України спільно з  Всесвітньою організацією інтелектуальної власності WIPO (Женева, Швейцарія), та Центром порівняльних правових досліджень ОНО академічний коледж (Ізраїль).
    Для участі у заході запрошуємо чотири студенти та два викладачі КУП НАНУ.

• БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА: 1 березня – 31 липня  2020 року, пропонуємо студентам та аспірантам КУП НАНУ в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» пройти п’ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі.

До участі запрошуємо всіх бажаючих студентів та аспірантів КУП НАНУ.