Музеї КУП НАН України відвідали скаути ГО «Молодіжна організація «Подільські скаути»

24 Листопада, 2021

Коли ми показуємо експонати, це є формою спілкування, а спілкування вимагає двох осіб  того, хто передає інформацію, і того, хто її сприймає.

Під час здійснення екскурсій ми маємо на увазі процес із трьох етапів: привабити  залучити  уплинути. Ми хочемо звернути увагу відвідувача на експонат, сприяти тому, щоб він розглянув його усвідомлено і отримав якесь нове знання від цього спілкування.

Говорять, аби людина цінила мистецтво, треба прищеплювати ці вподобання ще з раннього віку. Саме так полюбили відвідувати музеї наші школярі, абітурієнти та студенти  наголосив завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України Олександр Савка.

Молоді скаути спочатку активно приймали участь у тренінгу, на якому зрозуміли свій тип роботи в команді, які люди їх оточують, та спробували попрацювати в екстремальних умовах в командах свого типу.

Потім прослухали поради інструктора з надання домедичної допомоги, експерта з подолання ризиків Олександра Стерлікова, як саме необхідно діяти у кожній з обігруваних ситуацій.

Скаути дізналися про те, чим саме займається криміналістика, побачили цікаві експонати, послухали лекцію від завідувача кафедри кримінального права та процесу.

Ми переконані, що наш заклад створено для того, щоб заохочувати наших відвідувачів та студентів до активного студентського життя наголосила доцент кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України Наталія Веселовська.

Попереду ще багато зустрічей та співпраці!

Прес-центр КУП НАН