На базі КУП НАНУ пройшов Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з англійської мови

1 Липня, 2021

30 червня 2021 року на базі Київського університету права НАН України відбувся Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з англійської мови, учасниками якого стали понад 540 абітурієнтів, які планують вступити до магістратури. Основна сесія єдиного вступного іспиту з англійської мови проходила в університеті у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

В цілому за даними Міністерства освіти та науки України на Єдиний вступний іспит з іноземної всього було зареєстровано 116 000 осіб. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в Єдиному вступному іспиті з іноземних мов взяли 99 311 осіб, що становить 85% від загальної кількості зареєстрованих.

Допуск учасників до пункту тестування на базі КУП НАНУ розпочався о 9:15 і тривав до 9:50. Вхід учасників до пунктів проведення Єдиного вступного іспиту було дозволено лише за наявності оригіналу екзаменаційного листка; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у екзаменаційному листку; запрошення-перепустки для участі у Єдиному вступному випробувані, яке учасники мали самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки кабінету вступника.

Київський університет права НАН України завчасно подбав про дотримання карантинних заходів: учасники ЄВІ допускалися до пункту тестування лише після проведення температурного скринінгу, опитування щодо стану здоров’я та за умови одягнення захисної маски. Здійснювався також і контроль за дотриманням соціальної дистанції між учасниками на вході та в аудиторіях. Було проведено і дезінфекцію навчальних та допоміжних приміщень. У достатній кількості пункт тестування був забезпечений антисептиками та рідким милом тощо.

На складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови було відведено 60 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 42 балам. Тест складався з двох частин: частини «Читання», що містила 22 завдання, та частини «Використання мови», що містила 20 завдань.

При визначенні результатів тестування буде опублікована таблиця переведення тестових балів з ЄВІ з іноземної мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. Результати основної сесії ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників не пізніше 13 липня. Додаткова сесія ЄВІ з іноземних мов відбудеться 13 липня. Проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови для учасників, які виявлять бажання перескласти вступний іспит, відбудеться 11 вересня.

Прес-центр КУП НАНУ