Нагородження переможців турніру “ЩО? ДЕ? КОЛИ? – Весна-2009”

19 Травня, 2009

16 травня 2009 р. в рамках проведення ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в Київському університеті права НАН України відбулось нагородження учасників інтелектуального турніру «ЩО? ДЕ? КОЛИ?- ВЕСНА – 2009», який проводився протягом квітня місяця серед студентів та науково-педагогічних працівників Київського університету права НАН України.

Переможці турніру команда «КУПці», у складі студентів ІІ-го курсу: Чернікова Івана – капітан команди, Кучеренко Вікторії, Кравчук Ірини, Польгун Анни, Мізецької Олени,- нагороджені ректором Київського університету права НАН України, професором Ю.Л. Бошицьким, Медалями переможців та командним Кубком «ЩО? ДЕ? КОЛИ?- ВЕСНА – 2009».

Команди-учасниці турніру команда «ЕВЕРЕСТ» (ІІ місце), у складі студентів І-го курсу: Малюка Олександра – капітан команди, Навроцького Дмитра, Алтухова Олексія, Шашенюка Ярослава, Шкіндера Юрія та команда «РОЗУМНІ РОЗУМНИКИ» (ІІІ місце) – студенти І-го курсу: Бойко Андрій – капітан команди, Матузко Дмитро, Безмертний Максим, Місюлі Артур, Дюбко Сергій) нагороджені ректором Київського університету права НАН України, професором Ю.Л. Бошицьким Грамотами Київського університету права за отримані у турнірі місця.

Звання найкращого гравця турніру «ЩО? ДЕ? КОЛИ?- ВЕСНА – 2009» отримала Кучеренко Вікторія – студентка ІІ-го курсу, гравець команди «КУПці».

Викладачі Київського університету права НАН України щиро вітають команду «КУПці» та зичать нових звершень.

Проректор з наукової роботи