Наукова бібліотека поповнилась новими книгами

1 Лютого, 2021

Наукова бібліотека отримала в дар від завідувача Юридичної клініки «Фенікс», викладачки Київського університету права НАН України Ю.О. Балюк колекцію  видань з українського права.

Серед подарованих книг – видання з українського та міжнародного права: монографії, збірники наукових праць з тематики правових наукових досліджень та практичної діяльності книги з правового регулювання різних сфер діяльності, співробітництва України з Європейським Союзом, організації діяльності міських рад, правового статусу суб’єктів правових відносин, процесів державотворення в Україні, Науково-практичні коментарі до Кодексів та законодавства України тощо.

Допомогу у розбудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч видань, університет в значній мірі отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців, організацій та фірм, серед яких викладачі університету займають чільне місце.

Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини літератури для студентської молоді».

Напередодні Міжнародного дня дарування книг, що щороку відзначається 14 лютого, хочемо нагадати, що Наукова бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар книги, сподіваючись, що подаровані видання сприятимуть розвитку обізнаності студентської молоді та кращому розумінню ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.

Прес-центр КУП НАНУ