Наукова бібліотека поповнилась новими книгами

3 Березня, 2021

Міжнародний день дарування книжок, якій відзначається у лютому, дозволив поповнити фонди бібліотеки Київського університету права НАН України новою літературою.

Цікаві й корисні художні книги цими днями бібліотека прийняла в дар від члена-кореспондента Академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Галини Іванівни Балюк. Серед подарованих нею книг – художні твори з української та зарубіжної історії, класична література, поезія і проза.

Традиція дарування книг університетській бібліотеці допомагає у формуванні книжкових фондів Наукової бібліотеки, яка щиро вдячна за багаторічну підтримку чисельним українським вченим  дарувальникам: директору Інституту держави і права НАН України, академіку Юрію Сергійовичу Шемшученку, доктору юридичних наук Володимиру Наумовичу Денисову, академіку Володимиру Павловичу Горбатенку, доктору юридичних наук Александру Васильовичу Скрипнюку, члену-кореспонденту Академії правових наук України Геннадію Олександровичу Мурашину, а також відомим зарубіжним науковцям: Вільяму Батлеру, Аттілі Петерфалві, Луці Мезетті, Анджею Шміту, Владу Фінкельштейну та багатьом іншим вітчизняним та іноземним партнерам Київського університету права.

Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини  літератури для студентської молоді».

Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар ці надзвичайно цікаві та корисні для університету видання. Сподіваємось, що ці книги сприятимуть розвитку обізнаності студентської молоді та кращому розумінню ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.

Прес-центр КУП НАНУ