Наукова бібліотека поповнилась новими книгами

11 Березня, 2021

Наукова бібліотека Київського університету права НАН України, розвиваючись, систематично поповнюється новими книгами, які передають в дар партнери університету, викладачі, відомі науковці. Аспіранти КУП НАНУ також беруть активну участь у розбудові університетської бібліотеки. Нещодавно аспірант Київського університету права Руслан Будка передав бібліотеці понад п’ятдесят видань з українського та зарубіжного права.

Серед книг – видання з українського та міжнародного права – монографії, збірники наукових праць, підручники з різних галузей права, книги з правового забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом, правового статусу суб’єктів правових відносин, процесів державотворення в Україні тощо.

Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини літератури для студентської молоді».

Бібліотека КУП НАНУ щиро дякує аспіранту Р. Будці за подаровану літературу. Сподіваємось, що ці книги сприятимуть кращому засвоєнню студентами навчального матеріалу з юриспруденції, і загалом, розумінню ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.

Прес-центр КУП НАНУ