Наукові досягнення студентів Київського університету права НАН України

6 Травня, 2009

Для становлення нової якості освіти важливим є питання інтеграції освіти та науки, шляхом залучення студентської молоді до науково-дослідної діяльності.
У квітні місяці студенти Київського університету права НАН України взяли участь у наступних конференціях:
І) Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання державотворення в Україні очима молодих вчених», яка відбувалася 23-24 квітня 2009 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

Глушкова Ольга (1-й к.);
Малюк Олександр (1-й к.);
Глушкова Тетяна (2-й к.),;
Мачихіна Тетяна (3-й к.);
Шевченко Інна (4-й к.).

Наукові тези студентів опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

ІІ) Всеукраїнська науково-практична конференція «Закарпатські правові читання», яка відбувалася з 28-30 квітня 2009 року на базі Закарпатського державного університету, взяли участь студенти 2-го курсу, зокрема:

Добровольський Олексій
Мізецька Олена;

Кравчук Ірина;
Коваленко Олена.

Добровольський Олексій та Кравчук Ірина нагороджені грамотами за кращу доповідь та активну участь у конференції.

Добровольський Олексій;  Кравчук Ірина;

Ректорат та науково-педагогічні працівники університету вітають учасників конференцій та бажають подальших наукових здобутків.