Наукові ідеї викладачів КУП НАНУ на сторінках “Юридичного віснику України”

18 Серпня, 2023

Викладачі Київського університету права НАН України мали приємність розмістити результати своєї наукової роботи на сторінках щотижневої всеукраїнської правової газети «Юридичний вісник України» ( № 30-31, 1-10 серпня 2023 р.). Статтю на тему «Головні засади конституційної модернізації установчої влади українського народу: духовність, людяність, милосердя, справедливість, професіоналізм» підготовлено у співавторстві професора Європейської академії прав людини Петра БІЛЕНЧУКА, професорки кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України Раїси ПЕРЕЛИГІНОЇ, та доктора філософії, директора правничої компанії ТОВ «АЮР-КОНСАЛТИНГ» Миколи МАЛІЯ. Передувало написанню статті проведення на базі Київського університету права НАН України аспірантського круглого столу на тему: “Конституційна модернізація в умовах євроінтеграційних змін”. Захід було організовано та проведено завідувачкою аспірантури Раїсою ПЕРЕЛИГІНОЮ.

Варто зазначити, що питання популяризації Основного Закону України, імплементація Цілей сталого розвитку, визначення місця та ролі соціальних інституцій у процесах державотворення, консолідація суспільства та держави у справі розбудови України, як європейської держави, привернення уваги суспільства до питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина завжди актуальне та завжди на часі.

Автори висловлюють щиру вдячність Головному редактору газети «Юридичний вісник України» Віктору КОВАЛЬСЬКОМУ за багаторічну співпрацю та професіоналізм, адже газета дійсно висвітлює процеси реалізації і формування правової політики держави, розвитку правової науки і юридичної практики.

Прес-Центр КУП НАНУ