Науковці КУП НАНУ взяли участь у роботі круглого столу в м. Бердичів

19 Червня, 2022

17 червня 2022 року в рамкам співпраці між Київським університетом права НАНУ та Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права на базі останнього було проведено засідання круглого столу “Захист прав і свобод громадян України в умовах воєнного стану”

Метою вказаного заходу було залучення молоді для обговорення проблем захисту прав і свобод громадян України в умовах воєнного стану.

В роботі круглого столу взяли участь науковці, викладачі, представники студентської молоді, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, представники правничої компанії “АЮР-КОНСАЛТИНГ”. Зі сторони КУП НАНУ у засіданні взяли участь професор Біленчук П.Д., кандидат юридичних наук, доцент Ковальчук Ю.І., аспірант КУП НАНУ Малій М.І.

Робота круглого столу пройшла на високому рівні з плідною полемікою та інтересом студентської молоді.

Прес-Центр КУП НАНУ