НОВІ ПАРТНЕРИ КУП НАН УКРАЇНИ В СФЕРІ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

13 Липня, 2019

В рамках профорієнтаційної роботи Київського університету права НАН України 11 липня 2019 року в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з директором Корецького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів-Ліцей» Корецької районної ради Рівненської області, Заслуженим працівником освіти України, Відмінником народної освіти УРСР Людмилою Йосипівною Даниш, заступником директора цього ліцею Оксаною Вікторівною Рогальчук, а також з проректором з науково-педагогічної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяною Гавлітіною.

img.jpg

Налагодження зв’язків та поглиблення співпраці у освітній сфері між зазначеними закладами освіти, питання профорієнтації та виховання студентів і учнів у дусі та за стандартами якісної вищої школи стало лейтмотивом надзвичайно цікавої та продуктивної ділової бесіди. Сторони домовилися брати участь у спільних наукових та інноваційних проектах, що передбачають обмін досвідом,проходження стажування, здійснення спільної видавничої діяльності.

img.jpg

Університет передав до бібліотеки ліцею наукову літературу та власні видання. Також було  підписано угоду про співробітництво за цілим рядом чітко окреслених напрямків.

img.jpg

Під час зустрічі КУП НАНУ представляли також декан юридичного факультету – Тетяна Тарасевич, вчений секретар  Сергій Гринько, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Олена Сарських,відповідальний секретар приймальної комісії, завідувач відділу навчально-методичної роботи Вероніка Віцина.

Пресс-центр КУП НАНУ