Новий партнер КУП НАН України – Мішкольський університет

18 Лютого, 2009

На запрошення ректора Мішкольцького університету (University of Miskolc), професора Патко Дюла, ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Бошицький Ю. Л. відвідав з діловим візитом Угорську Республіку. Під час зустрічі ректорів Київського і Мішкольцького університетів було підписано довготривалу угоду про співпрацю.
Свідками такої визначної події стали професор Міхал Варохла – Кошицький університет, професор Михай Добровка – проректор з питань науки та міжнародних зв’язків та професор Федір Ващук – ректор Закарпатського державного університету.

На фото: професор Варохла; ректор, професор Ю. Бошицький; ректор, професор Ф. Ващук; ректор, професор Патко Дюла; професор Добровка. ( зліва на право).

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький розповідає про структуру Київського університету права.

Угода між двома сторонами передбачає всебічну співпрацю у наукових та освітніх напрямах.
У рамках даної угоди була розроблена наступна концепція роботи:
Обидві сторони мають працювати у напрямках здійснення обмінів викладачами і студентами університетів з метою підтримки індивідуальних або спільних програм, а також мають сприяти розвитку освітніх та дослідних програм, що становлять взаємний інтерес.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький і ректор Мішкольцського університету, професор Патко Дюла під час підписання угоди про співпрацю.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький і ректор Мішкольцського університету, професор Патко Дюла. Обмін примірниками.

Обидві сторони готові надавати інформацію з метою прийняття участі в спільних симпозіумах, конференціях, а також проводити обмін науковими публікаціями. Особливо це стосується публікацій, які є результатами спільної діяльності.
У фінансових домовленостях сторони лишили за собою право визначати свою роль та фінансові зобов’язання у відповідності до ситуації. Але, незважаючи на це, візові та дорожні витрати мають бути відшкодовані стороною відправника. Для фінансування обмінів викладачами та студентами перевага надається міжнародним стипендіальним програмам.
Однієї з основних умов угоди визначилось проведення майстер класів угорськими викладачами у Київському університеті права НАН України.
Угода набула своєї чинності з 18 лютого 2009 року та має необмежений термін дії.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький і ректор Мішкольцського університету. Скріплення укладеної угоди дружнім рукостисканням.

Обмін сувінірами та символікою університетів.